Wiadomości
Udostępnij:
Nie żyje pasażerka osobówki, która zderzyła się z wozem strażackim jadącym do pożaru
-
04.03.2025 21:14
-
Aktualizacja: 22:05 04.03.2025
Jedna osoba zginęła w zderzeniu wozu strażackiego z osobówką w Mrokowie pod Piasecznem. Ofiarą jest 50-letnia kobieta, która podróżowała samochodem osobowym. Droga krajowa nr 7 jest całkowicie zablokowana. Do wypadku doszło, gdy strażacy z OSP Kotorydz jechali do pożaru pól w Łazach.
Nie żyje 50-letnia kobieta, pasażerka samochodu, który zderzył się z wozem strażackim w Mrokowie pod Piasecznem. Kierowca auta jest w ciężkim stanie.
- W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 50-letnia pasażerka samochodu osobowego, natomiast jego kierowca z licznymi obrażeniami ciała w stanie ciężkim jest transportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do jednego ze stołecznych szpitali - poinformował nas Piotr Owczarski z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego „Meditrans” w Warszawie.
Do wypadku doszło w Alei Krakowskiej 25 przed godziną 20:00. To droga krajowa nr 7. Jest ona teraz całkowicie zablokowana.
Strażacy jechali do pożaru pól w miejscowości Łazy. Tam ogień pojawił się niedługo przed wypadkiem. OSP Prostyń do Facebooku informuje, że ze wstępnych ustaleń policji wynika, że wóz strażacki wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie.
Na miejscu swoje działania prowadzą funkcjonariusze policji, którzy ustalają przebieg i okoliczności tego tragicznego zdarzenia pod nadzorem prokuratury.
Czytaj też: Policjant miał zdemolować sklepową witrynę. Miał prawie 2 promile
Źródło:
Autor:
Bartłomiej Sobczyk/PL
Kategorie: