Jan Mucha: Carlitos chciał być gwiazdą, Vuko chciał mieć zespół

  • 03.09.2022 15:32

  • Aktualizacja: 18:01 09.09.2022

Powrót Carlitosa do Legii nie był zaskoczeniem. Będzie to tylko na korzyść klubu - mówił w Magazynie Sportowym Radia dla Ciebie Jan Mucha. Były trener bramkarzy komentował powrót hiszpańskiego zawodnika do stołecznego klubu po trzech latach.

Jak tłumaczył w Radiu dla Ciebie Jan Mucha, hiszpański napastnik w swoim poprzednim klubie - Panathinaikosie - się nie spełniał. - Nie siedział na ławce, ale nie był też zadowolony ze swojej pozycji. Chciał grać, zwolniło się miejsce, Legia bardzo potrzebowała napastnika, więc nie jestem zdziwiony. Carlitos, jak na polską Legię, jest świetnym piłkarzem - powiedział w Magazynie Sportowym Mucha.
  
Jak dodał gość RDC, Legia dla Carlitosa nie jest nowością i nie potrzebuje czasu i adaptacji w klubie. - Dzisiaj podstawowym zawodnikiem jest Carlitos i myślę, że ta ofensywa może się udać. Jest też Joshua, który bardzo dobrze może się z nim porozumieć. Z tego, co wiem, od razu złapali świetny kontakt. To jest też podstawa, żeby on szybko wszedł, znalazł wspólny język i umiał się dogadać, to może być tylko na korzyść Legii - zauważył Mucha.

   
W piątek Legia Warszawa wygrała z Radomiakiem Radom 1:0 w 8. kolejce Ekstraklasy. Gola dla Wojskowych strzelił w 83. minucie Rafał Augustyniak.

Posłuchaj całej rozmowy: Jan Mucha w Magazynie Sportowym: Carlitos chciał być gwiazdą, Vuko chciał mieć zespół

Źródło:

RDC

Autor:

Adam Abramiuk/PA

Kategorie: