Wiadomości
Udostępnij:
Aktywiści zablokowali trasę S8 pod wiaduktem na Annopolu [UTRUDNIENIA]
-
16.05.2025 10:50
-
Aktualizacja: 11:10 16.05.2025
Aktywiści zablokowali trasę S8 pod wiaduktem na Annopolu. Na miejscu jest policja. Służby apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i omijanie tego odcinka trasy, który jest sparaliżowany.
Blokada trasy S8 pod wiaduktem na Annopolu w Warszawie. Występują duże utrudnienia w kierunku Poznania.
Jak przekazuje policja, po godz. 10:00 grupa aktywistów zablokowała dwa pasy tranzytowe.
„Policjanci prowadzą czynności zmierzające do usunięcia osób z jezdni i przywrócenia właściwego ruchu w tym miejscu. Funkcjonariusze ruchu drogowego wskazują kierowcom alternatywne trasy objazdu” – podała Komenda Stołeczna Policji.
Uwaga na utrudnienia w ruchu drogowym w Warszawie w kierunku Poznania!
— Policja Warszawa (@Policja_KSP) May 16, 2025
W kierunku Poznania na wysokości ulicy Annopol (trasa S8) po godzinie 10:00 grupa aktywistów zablokowała 2 pasy tranzytowe. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do usunięcia osób z jezdni i przywrócenia… pic.twitter.com/65oTMHd3Ow
Czytaj też: Jedna osoba zginęła w wypadku na trasie Płock – Wyszogród. Są utrudnienia
Źródło:
Autor:
RDC /PA
Kategorie: