Wiadomości
Udostępnij:
ZA DRZWIAMI ATLANTICA – Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk
-
12.10.2023 12:35
-
Aktualizacja: 12:38 12.10.2023
Kino Atlantic w Warszawie zaprasza na spotkania z cyklu ZA DRZWIAMI ATLANTICA. Gościem dziennikarza i krytyka filmowego Marcina Radomskiego będą aktorzy: Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk. Przed spotkaniem projekcja filmu „Różyczka 2”.
W warszawskim kinie Atlantic rusza trzecia odsłona cyklu ZA DRZWIAMI ATLANTICA. Na wzór kultowego talk-show "Za drzwiami Actors Studio" zapraszamy aktorki oraz aktorów. Rozmowy prowadzi dziennikarz i krytyk filmowy Marcin Radomski z kanału filmowego KINOrozmowa.
Najbliższe wydarzenie otworzy pokaz filmu „Różyczka 2” w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego (20.10, godz. 19:00), a po nim spotkanie z Magdaleną Boczarską i Mateuszem Banasiukiem, aktorami występującymi w filmie „Różyczka 2”.
„Różyczka 2” to kontynuacja głośnego filmu Jana Kidawy-Błońskiego z 2010 roku. Tym razem opowiada o losach polityczki Joanny Warczewskiej. To córka Kamili Sakowicz, współpracownicy SB granej w pierwszym filmie przez Magdalenę Boczarską. Aktorka wcieli się w nowej produkcji w obie kobiety. Zagra też trzecią rolę - matki Kamili. Towarzyszyć jej będzie m.in. Robert Więckiewicz, Janusz Gajos i Mateusz Banasiuk.
TERMIN: piątek, 20 października, godz. 19:00, film „Różyczka 2”, następnie spotkanie z Magdaleną Boczarską i Mateuszem Banasiukiem, Kino Atlantic, ul. Chmielna 33, Warszawa.
Kup bilet: https://www.novekino.pl/kina/atlantic/film.php?id=15106
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/178872808600960/?ref=newsfeed
Cykl ZA DRZWIAMI ATLANTICA to cykliczne spotkania z aktorami i aktorkami na wzór kultowego talk-show "Za drzwiami Actors Studio". Cykl prowadzi dziennikarz i krytyk filmowy Marcin Radomski z kanału filmowego KINOrozmowa.
Kategorie: